Logo

Logo

FBPinterest

26 sierpnia 2010

Tym razem swego rodzaju inspiracja użytkowa. Nie posługiwałam się żadnym źródłem, ale chciałam zachować odpowiedni charakter (wzór na wieczku inspirowany był kościelnymi rozetami). Pudełko będzie służyło do przechowywanie nici i innych przyborów krawieckich.

Chyba nic więcej dodać nie można. Oceńcie sami.

--------------

This time - and inspiration. I haven't used any particular historical source, but I wanted the box to have an adequate style (the pattern painted on the cover is inspired by rose windows). The box will be used as a storage for threads and other tailor's accessories.


7 komentarze:

 1. Bardzo fajne pudełeczko, wczoraj myślałam o czyś na nici, a tu proszę :)

  Podoba mi się pomysł z kombinowaniem, jak to mogło wyglądać zamiast ślepego trzymania się ikonografii.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to zachęcam do kombinowania. Pudełeczko zakupiłam w Empiku za chyba 3,50 (wręcz przysłowiowe "czypieńdziesiąt"), malowałam farbkami do ubrań (bo ładnie kolor trzymają i nie blakną przy wysychaniu jak plakatówki (poza tym znalazłam wśród nich złotą).

  OdpowiedzUsuń
 3. To ja znalazłam w otchłaniach szuflad empikowy kuferek w sam raz na nici. Zaczęłam zastanawiać się nad przyozdobieniem i wykombinowałam haftowane 'ubranko' coś na podobieństwo Embroidered Box ( http://www.doctorbeer.com/joyce/emb/westbox/westbox.htm )

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooooooo wow. Czemu ja tego wcześniej nie widziałam ? :P

  OdpowiedzUsuń
 5. to co, kolejne pudełko na igły?

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tam na igły. To mogłoby być na sznureczki lucetowe/fingerloopowe :]

  OdpowiedzUsuń
 7. w sumie to nie ważne na co :p

  OdpowiedzUsuń

Blog Designed by The Single Momoirs